Studentai kviečiami teikti paraiškas socialinei stipendijai gauti

Valstybiniame studijų fonde (toliau – Fondas) rugsėjo 15 – spalio 10 dienomis prasideda prašymų priėmimo laikotarpis 2018 m. rudens semestrą socialinei stipendijai gauti.

Rugpjūčio 10 d. baigėsi socialinių stipendijų prašymų pildymo laikotarpis 2018 metų pavasario semestrą socialinei stipendijai gauti. Fondo informacinėje sistemoje ,,PARAMA“ (toliau – IS „Parama) studentai, pretenduojantys į socialinę stipendiją, iš viso pateikė 132 prašymus. Tinkamai užpildė ir Socialinių stipendijų aukštųjų mokyklų studentams skyrimo ir administravimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2009 m. gruodžio 23 d. nutarimu Nr. 1801 „Dėl socialinių stipendijų aukštųjų mokyklų studentams skyrimo ir administravimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas) 4 punkte nustatytus kriterijus atitiko tik 19-ka studentų. 18-ka iš jų savo prašyme pasirinko ir pažymėjo 4.1 kriterijų. Tai vieni gyvenantys asmenys ar savo šeimos sudėtyje gaunantys socialinę pašalpą. Pastarųjų socialinėms stipendijoms išmokėti likusiu semestro laikotarpiu skirta per 2 200 eurų. 1 studentas prašyme nurodė 4.3 kriterijų ( neteko abiejų tėvų arba buvo iki pilnametystės globojamas ar jam suteikta rūpyba, ne vyresnis 25 metų). Šiam studentui rugpjūčio mėnesį skirta virš 120 eurų socialinė stipendija.

Suma, skirta visų  19 studentų socialinėms stipendijoms už rugpjūčio mėnesį išmokėti – per 2 300 eurų.

Jau bestudijuojančius studentus ar tik šį rudenį pradėsiančius studijas Lietuvoje veikiančiose aukštosiose mokyklose ir užsienio aukštųjų mokyklų filialuose kviečiame nepraleisti progos rugsėjo 15 –  spalio 10 dienomis pretenduoti į socialinę stipendiją, pildant nustatytos formos elektroninį prašymą informacinėje sistemoje ,,Parama“.

VSF inf., ŠMM nuotr.

Patinka? PasidalinkShare on Facebook
Facebook
0Share on VK
VK
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter