Vis dar neprisijungei prie mūsų klubo?

13640846_1191941067514028_8670604198713868571_o

Užsienio lietuvių studentų klubas (ULSK) kviečia dalyvauti organizuojamoje veikloje visus užsienio lietuvius, pradėjusius studijuoti Lietuvoje. Norėdami prisijungti prie klubo veiklos, parašykite kelis sakinius arba prisekite trumpąjį gyvenimo aprašymą, informaciją apie studijas ir atsiųskite tai elektroniniu paštu irena.ulsk@gmail.com

Veiklos dešimtmetį minintis ULSK, vienija lietuvių kilmės jaunimą, atvykstantį studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose. ULSK per pažintinius projektus puoselėja Lietuvos tautines vertybes. Padeda lietuvių kilmės jaunimui, siejančiam savo gyvenimą ir studijas su Lietuva, adaptuotis vietinėje bendruomenėje, skatina pilietiškumą, aktyvumą ir siekimą prisidėti prie Lietuvos gerovės.

Klubo nariu gali tapti lietuvių kilmės studentai studijuojantys šalies aukštosiose mokyklose ir kolegijose. Per visus ULSK veiklos metus klubo veikloje dalyvavo studentai atvykę iš 15 skirtingų šalių (Baltarusija, Brazilija, Estija, Gruzija, Ispanija, Izraelis, Kanada, Kazachstanas, Latvija, Lenkija, Moldova, Rusija, Ukraina, Švedija, Vokietija).

ULSK veikla artimiausiu metu:

Rugsėjo 16 dieną 17.00 val. (penktadienis) susitikimas prie arbatos puodelio ir laisvai aptarsime bendras klubo veiklas. (Šv. Mikalojaus g. 15, Vilnius)

Rugsėjo 21 dieną 18.00 val. (trečiadienis) tinklinio treniruotė (Vilniaus lietuvių namai, Dzūkų 43, Vilnius)

Rugsėjo 22 dieną 18.00 val. (ketvirtadienis) kino vakaras. „Tadas Blinda“ (Vilniaus lietuvių namai, Dzūkų 43, Vilnius)

ULSK primena, kad dalyvavimas klubo veikloje yra nemokamas.

ULSK nuotr.

Patinka? PasidalinkShare on Facebook0Share on VKEmail this to someoneShare on Google+0Tweet about this on Twitter